Sărbătorile de iarnă sunt o perioadă plină de cadouri. În acest context, în cadrul gesfășurării Campaniei „Vine Moșul”, polițiștii din Florești în parteneriat cu A.O. Concordia au mers în vizită la beneficiarii Centrului multifuncțional din satul Sănătăuca, unde 20 de copii au avut parte de surprize în ajunul sărbătorilor de iarnă, ei au primit daruri de Crăciun, îmbrăcăminte, încălțăminte, jucării, produse pentru igiena personală, dulciuri și fructe.






















